Dla kogo kierowany jest kurs rysunku architektonicznego?

kurs architektura, kurs rysunku architektonicznego Kraków

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego dużą popularność ma wpływ dużo elementów – głównie fakt, że są to nadzwyczaj ciekawe studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich ukończeniu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko udowodnić się wiedzę odnośnie najważniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale też umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – stwórz prace na egzamin

Osoby, które uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom niezbędne wiadomości dotyczące perspektywy i kompozycji, a także specjalistycznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W czasie szkolenia przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko lekcje rysunku, ale również wskazówki specjalistów pomagające przygotować się lepiej do egzaminów – m.in. na temat tego, jak sporządzić dobre portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Gdańsku, Poznaniu, Warszawie lub za granicą). Chętni mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego dowiedzą się, czego mogą oczekiwać w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich uczniów zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się niezbędna na egzaminie i w toku studiów.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]