Czy warto zdecydować się na kurs

Czy warto zdecydować się na kurs

Szukasz pełnej oferty kursu Photoshopa online? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na digitalownia.pl.

Photoshop to program, który od dziesięcioleci jest nadrzędnym narzędziem pracy osób parających się obróbką fotografii oraz samych fotografików. W ciągu kilkunastu lat z powodu swojej uniwersalności, a w głównej mierze opcji dodawania do niego tysięcy przydatnych pędzli rastrowych odtwarzających teksturę tradycyjnych farb, oprogramowanie to zaczęli używać także graficy i ilustratorzy. Dzisiaj twórcy gier czy filmów animowanych wykorzystują ten program do projektowania wyglądu postaci czy przygotowania teł w swoich projektach. Nic więc dziwnego, iż ci, którzy chcą wejść w świat malarstwa cyfrowego, najczęściej najpierw starają się znaleźć dobry kurs Photoshopa.

Digital painting – kurs online czy może w szkole malarstwa i rysunku?

Program Adobe Photoshop jest ogromnie popularny, dlatego co rusz powstają setki godzin filmów pokazujących jego opcje, a także reklamujących wykorzystanie kolejnych pędzli, które można kupić. Wiele takich tutoriali szybko wyszukasz na serwisach z darmowymi filmami, aczkolwiek z takich pobieżnych kursów nie nauczysz się samodzielnie digital paintingu. Zalecanym wyjściem jest zapisanie się na kurs prowadzony przez biegłego instruktora, w trakcie którego zaznajomisz się nie tylko z najistotniejszymi funkcjami oprogramowania, lecz również nauczysz się się nimi skutecznie posługiwać. Takie zajęcia prowadzą z reguły szkoły malarstwa i rysunku, jednakże gdy nie masz możliwości w nich uczestniczyć, możesz nabyć dostęp do kursów Photoshopa online i poznać triki malarstwa cyfrowego nie wychodząc z domu!

Cechy dobrych kursów Photoshop online

Korzystając z video kursu Photoshopa należy wybierać tutoriale, które nie zostawiają kursanta samego z szablonowym poradnikiem pokazującym w etapach jak wykonać jakiś rodzaj obrazu. Photoshop może być na początku dla wielu użytkowników całkiem skomplikowany i czasami przydatna jest osobista konsultacja z nauczycielem, który wytyczy najlepszy kierunek czy wyklaruje, z jakiej przyczyny nie wyszedł nam konkretny rezultat. Opłaca się więc postawić na taki kurs Photoshopa online, który w zakresie wykupionego pakietu zapewnia skontaktowanie się z autorem szkolenia, dzięki czemu każda trudność zostanie szybko pokonana. Dobrze również poszukać kursu online, na koniec którego wykonany przez użytkownika obraz zostanie rzetelnie oceniona przez prowadzącego szkolenie. Konstruktywna korekta pracy wykonana przez doświadczonego szkoleniowca uczy obiektywnej oceny własnej twórczości, co umożliwia samodzielną diagnozę artystycznych niedociągnięć technicznych.

Nasze dane kontaktowe:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]