Silniki elektryczne prądu stałego, serwomechanizmy, przekładnie – gdzie zamówić?

Silniki elektryczne prądu stałego, serwomechanizmy, przekładnie – gdzie zamówić?

Dowiedz się, gdzie zamówić serwonapędy, wejdź na ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze zastosowanie robotyki w różnych sferach przemysłu, narzuca sięgnięcie po najlepsze rozwiązania z obszaru sterowania i układów napędowych. Rodzima spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych globalnych wytwórców.

Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i Eisele Antriebstechnik GmbH

Działająca od ponad dekady na polskim rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni planetarnych i falowych, silników elektrycznych DC oraz motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) produkowanych z surowców najwyższej jakości przez cenionych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy wyróżniające się dużą żywotnością oraz niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy znajdują zastosowanie między innymi w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy układów służących do obsługi intralogistyki, a dzięki możliwości ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, znanej z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD rewelacyjnie pracują w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na intensywne wstrząsy mechaniczne i wibracje, wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), jak również przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Spółka Ultra Robotics oferuje również rozwiązania od Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Positec i Bodine Electric Company.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]