Jakie moduły składają się na instalacje teletechniczne?

Jakie moduły składają się na instalacje teletechniczne?

Jeżeli szukasz więcej wiadomości dotyczących przygotowania instalacji teletechnicznych, skieruj się na telmor.pl/Klient-biznesowy/Projektanci-instalacji-RTV-SAT

Instalacje teletechniczne sieci RTV/SAT to potężna infrastruktura posiadająca wiele różnych modułów – od podstawowych po zaawansowane technicznie. W Polsce istnieją specjalistyczne przedsiębiorstwa, które produkują urządzenia do sieci RTV. Przekonajmy się jakie usługi są w ten sposób dostępne i jakie są główne moduły instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – anteny kierunkowe UHF, UHF/LTE i zabezpieczenia odgromowe

Instalacje teletechniczne obejmują urządzenia jak m. in.: anteny digit, zabezpieczenia przeciwprzepięciowe, przedwzmacniacze tv, zasilacze, węzły optyczne. W sprzedaży znaleźć można także wzmacniacze budynkowe, kable koncentryczne 75 OHM, transmodulatory i systemy PON – GEPON. Sprzęty tego typu montowane są na budynkach użyteczności publicznej, w obiektach publicznych i blokach. Przedsiębiorstwa istniejące na rynku zajmują się natomiast między innymi planowaniem instalacji i wytwarzaniem poszczególnych komponentów. Instalacje teletechniczne opierają się na wytrzymałych komponentach oraz profesjonalnym montażu – dlatego zalecane jest wsparcie fachowców.

Instalacje teletechniczne – najlepsze urządzenia

Konieczne jest też, żeby sieci kablowe były zgodne z polskim prawem. Dlatego potrzebne jest wsparcie techniczne profesjonalnych podmiotów, które zapewnią stosowne narzędzia a także zaoferują najlepsze urządzenia dostosowane do potrzeb danej sieci. Instalacje teletechniczne nierzadko wymagają także napraw, tym samym bardzo ważna jest opieka producenta. Korzystają z niej z reguły deweloperzy.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]