Wyprawy w góry – kto może w nich uczestniczyć?

Wyprawy w góry – kto może w nich uczestniczyć?

Pełna oferta wypraw górskich znajduje się tu.

Kochasz ekstremalne dyscypliny sportu oraz zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś aktywnym turystą, który docenia pewne i solidnie przygotowane wycieczki w towarzystwie doświadczonych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne szczeble trudności

Exploruj.pl planuje trekkingi, których celem są szczyty nieomal każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do pasjonatów turystyki górskiej, tak zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy uwielbiają czynne spędzanie urlopu i mogą się pochwalić pewnym doświadczeniem w tego rodzaju wycieczkach. By wziąć udział w wyprawie konieczna jest świetna kondycja fizyczna, jak również odpowiedni stan zdrowia. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o odmiennym szczeblu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Poziom umiarkowany to wyprawa dla osób sprawnych fizycznie, które brały już udział w eskapadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny powinieneś wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają intensywne przeżycia. Pozwalają przy tym urzeczywistnić pragnienia i poznać swoje reakcje w trudnych sytuacjach. Firma korzysta z zawodowych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają na wylot charakter górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielą się swoim doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni także zmniejszyć potencjalne ryzyko w ekstremalnych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Himalaje, Andy czy na pasmo Riła.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]