Podnieś komfort gry – wybierz najlepsze korty tenisowe

korty tenisowe Kraków

Nowoczesne korty tenisowe to hale kryte, wyposażone w sztuczne źródło światła oraz całkowicie nowoczesne. Obiekt taki musi gwarantować że sportowcy nie nabawią się groźnych urazów, na które wyjątkowo narażone są łokcie i więzadła. Polecane, szczególnie dla tenisowych debiutantów, jest uczęszczanie na hale o powierzchni miękkiej. Tenis na trudniejszej nawierzchni możemy wypróbować, gdy nabędziemy większe umiejętności.

Podnieś swoją kondycję na kotrach tenisowych

Korty tenisowe to świetna możliwość do wykorzystania wolnego czasu w czynny sposób. Aktywność fizyczna genialnie wpływa na odporność organizmu, aczkolwiek trzeba pamiętać, że czas spędzony na korcie to forma wymagająca dużej mocy mięśni, precyzji i umiejętności. Pierwsze rundy na korcie mogą być ciężkie, ale pod okiem profesjonalnego szkoleniowca z łatwością wdrożymy się w podstawy tenisa ziemnego. Niebezpieczeństwo wystąpienia kontuzji zminimalizujemy biorąc udział w rozgrywkach na komfortowych kortach tenisowych. Możemy również trenować na halach zadaszonych, które przy polskich warunkach klimatycznych są niezbędne.

Korzystanie z kortów tenisowych nie musi być drogie

Dyscyplina ta od dekad uchodzi za bardzo prestiżowy. Pamiętajmy, że jest wariant wypożyczenia niezbędnych piłeczek, szczególnie, że sport ten nie należy oczywiście do niedrogich. Więc jeśli myślimy o tym, żeby trenować tylko amatorsko wybierajmy takie korty tenisowe, które dają możliwość wypożyczenia rakiet tenisowych najwyższej klasy.

Nasze dane kontaktowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]