Rozwiązania dla biznesu – aplikacja Flobo, czyli automatyczna obsługa należności

Rozwiązania dla biznesu – aplikacja Flobo, czyli automatyczna obsługa należności

Więcej szczegółów o automatycznym księgowaniem faktur.

Biznesmeni stale szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a równocześnie zredukować czas zarezerwowany na obsługę niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również obsługuje windykację zaległych należności.

Automatyczne księgowanie przelewów – na czym to polega?

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a później kontroluje czy przyszły wpłaty od klientów. Połączenie z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, bo każdy z nich posiada przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należności. Automatyczne księgowanie przelewów zdejmuje z przedsiębiorcy żmudny obowiązek ręcznego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych ważnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi oczekiwania nie tylko większych przedsiębiorstw, ale też i tych niewielkich, które w ciągu miesiąca wystawiają jedynie sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, wyjątkowo pomocną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie napotykają problemy z opieszałymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich podmiotach przyda się Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Nie wiesz czy robot Flobo to wartościowe rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi odnajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu księguje należności abonamentowe, toteż znakomicie sprawdzi się w szkołach językowych albo prywatnych, czy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się również pensjonatom, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z firmami świadczącym rozmaite usługi? Gdy firma za zrealizowanie usługi pobiera wstępnej płatności, Flobo będzie nadzorować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]