Pomoc frankowiczom – reprezentacja kancelarii w sprawach umów kredytowych

Pomoc frankowiczom – reprezentacja kancelarii w sprawach umów kredytowych

Krakowska Kancelaria Czarniak Baszczyn jest wyspecjalizowana w sporach z bankami i pozostałymi instytucjami z sektora finansowegooferującymi kredyty we frankachszwajcarskich czy też polisolokaty. Zakres usług radcy prawnego Tomasza Baszczyna oraz adwokata Pawła Czarniaka jest bardzo szeroki – obejmuje występowanie w imieniu klientów w sprawach umów kredytowych obowiązujących, a także spłaconych i wypowiedzianych. Dodatkowo są to także postępowania o unieważnienie umów, zmniejszenia salda zadłużenia lub zwrot gotówki.

Pomoc frankowiczom – jaką wybrać kancelarię?

Warto postawić przede wszystkim na kancelarię prawną, która już prowadziła sprawy posiadaczy kredytów we frankach szwajcarskich. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma na swoim koncie pomoc frankowiczom i prowadziła spory z bankami, takimi jak Raiffeisen Bank Polska, Bank Millennium, Getin Noble Bank oraz mBank. Kancelaria ta posiada ponad 4 lata praktyki w pomocy prawnej frankowiczom.
Co jest najważniejsze podczas wyboru kancelarii prawnej wyspecjalizowanej w kredytach frankowych? Ważne, by inicjującym krokiem – przed przystąpieniem do jakichkolwiek innych działań – była staranna analiza umowy kredytowej. Poza sama umową przejrzenia wymagają także inne dokumenty – aneksy i regulamin. Na każdym etapie takiego postępowania kancelaria powinna służyć rzeczowym wsparciem i wiedzą, jak również pomocą w przygotowywaniu rozmaitego typu dokumentów: pozwu, reklamacji, zawezwania do próby ugodowej i innych.

Kredyty frankowe – pozew przeciwko bankowi

Odpowiednio przeprowadzone postępowanie sądowe może w rezultacie doprowadzić do unieważnienia lub odfrankowienia kredytu we frankach. Każda osoba, która posiada kredyt we frankach szwajcarskich i chce go np. przewalutować, powinna skorzystać z profesjonalnej pomocy w opracowaniu pozwu przeciwko bankowi o kredyt we frankach. Kancelaria Czarniak Baszczyn występuje do sądu o uznanie klauzul umownych przewidujących dowolne przeliczanie kredytu we frankach za niewiążące, dochodzi zwrotu nadpłaconych rat, a nawet – w szczególnych przypadkach – doprowadza do unieważnienia umowy kredytowej.