Zestawy RAM Vitberg+ w Pracowni Wibroterapii w Krakowie

Zestawy RAM Vitberg+ w Pracowni Wibroterapii w Krakowie

Szukasz wiadomości o marce Vitberg? Dobrze trafiłeś!

W 2018 r. na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie rozpoczęła działanie pierwsza Pracownia Wibroterapii. Projekt powstał przy partycypacji firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Badania i zajęcia dydaktyczne z produktami marki Vitberg

Pracownia Wibroterapii dedykowana jest do przeprowadzania badań naukowych nad oddziaływaniem wibroterapii na organizm ludzki. Odbywać się w niej będą również zajęcia dla studentów uczelni z dziedziny odnowy psychosomatycznej, fizykoterapii oraz kosmetologii. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+, w które zaopatrzona została pracownia, będą służyć jednocześnie do regeneracji sportowców. krakowskiej pracowni przyczyniła się do tego, że moduły Vitberg zaczęto testować na AWF-ach w Warszawie i w Gdańsku.

W jakich badaniach wezmą udział urządzenia firmy Vitberg?

W przyszłości wyniki badań mogą pomóc w optymalizacji treningów sportowców czy doskonaleniu terapii pacjentów. Z pewnością w Pracowni Wibroterapii przeprowadzane będą badania z dziedziny fizjologii i biochemii. Analizie poddany zostanie wpływ terapii wibracjami na stany zapalne stawów i mikrokrążenie. Wyniki obserwacji będą porównywane z rezultatami laboratoriów z różnych stron świata.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]