Zestawy do masażu wibracjami Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Vitberg opinie

Nieważne czy jesteś gospodynią domową czy zawodowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do podniesienia jakości Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, gdzie wytwarzane są aparaty do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty marki Vitberg – opinia Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im zestawy do terapii wibracjami tej marki. Regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach, bolące biodro, spowolniony metabolizm czy stres – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone urządzenia do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o firmie

Firma Vitberg jest rodzimym producentem urządzeń do terapii wibracjami, która w wyniku długoletnich badań nad tym zagadnieniem opracowała unikatowy produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Urządzenia są montowane w całości w Nowym Sączu, z polskich komponentów, a wszystkie ich podzespoły są ręcznie składane. Vitberg kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. Z myślą o swoich pacjentach, ponieważ tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad aparatami, jak również procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]