W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

W jakich przypadkach pomaga polski psycholog w UK?

Na psychoterapia-uk.pl znajdziesz polskiego psychologa Leicester na miarę swoich potrzeb.

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej oraz otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy z chęcią zdecydowali się na emigrację do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną przez Brexit zjawisko emigracyjne praktycznie zanikło, ale ciągle nie brakuje chętnych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Często jednak mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii tworzy ogrom kłopotów, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy specjalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – z jakiego rodzaju utrapieniami się upora?

Pobyt na emigracji i mająca z tym związek rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie w obcym państwa, mogą rodzić bardzo dużo komplikacji, którym wyjątkowo trudno jest podołać. Rozstanie z bliskimi często wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Do tego w wielu przypadkach dochodzą też trudności z nawiązaniem trwałych przyjaźni ze współpracownikami czy w ogóle z otrzymaniem pracy. Brak opanowania języka, który ciągle jest wcale nierzadko spotykany, sprawia, iż w krótkim czasie dochodzi do odcięcia się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko mały krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie zaburzeń nastroju czy nasilenia zachowań agresywnych. Odruchy tego typu wyjątkowo ciężko jest poskromić samodzielnie. Dlatego nie wolno bać się korzystania z pomocy specjalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda wizyta?

Rozmowy z psychologiem odbywają się w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że informacje przekazane podczas rozmowy będą powierzone dalej. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej może jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba skrywać swoich problemów i niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, jak uporać się ze stresującymi zdarzeniami, a także pomaga rozpoznawać sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to doskonały wybór. Wizyta prowadzona jest w języku polskim, za sprawą czego odbywa się sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z kłopotami nie powinna się wszak martwić się tym, czy zostanie zrozumiana oraz czy sama prawidłowo pojmie to, co radzi jej specjalista.

Nasze dane kontaktowe:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339