Vitberg – poznaj polskiego producenta zestawów do wibroterapii

Vitberg – poznaj polskiego producenta zestawów do wibroterapii

Więcej na temat marki Vitberg na www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/

Z biegiem la terapia wibracjami znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Niewiele osób jednak wie, że w to właśnie w Polsce powstają aparaty do wibroterapii, służące zarówno sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom, jak i zwykłemu Kowalskiemu .

Vitberg – w 100 % polskie urządzenia do wibroterapii

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ ma miejsce w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, m.in. na: szwalnię, dział elektroniki, montownię i wykrawalnię. Zaprojektowanie urządzenia zabrało wiele lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich części poddaje się odpowiednim testom. Poszycie aparatu szyte jest ze skóry ekologicznej, wykorzystywanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest mocna i łatwo ją odkazić.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z urządzenia bazowego, 5 dodatkowych modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w poradniach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję foteli oraz kozetek, których celem jest właściwe ułożenie pacjenta podczas zabiegów terapii wibracyjnej.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]