Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Kto Cię wyleczy”

Test zestawu RAM Vitberg+ – opinia portalu „Kto Cię wyleczy”

Kliknij tu jeśli jesteś zainteresowany Vitberg opinie

Czy wibroterapia może pomóc osobom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa z powodu pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Urządzenie RAM Vitberg+ – konkurencja dla tabletek przeciwbólowych?

Podczas pracy przed komputerem często odczuwamy uczucie obciążenia nóg, zesztywnienie szyi i ramion oraz bóle kręgosłupa. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ruchu, gdyż brak czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których odczuwamy ból. Elementy zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – w zależności od naszych potrzeb – wprawią w drgania kolana, szyję, nogi, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale też odpręża, co owocuje zmniejszeniem poziomu stresu i mocniejszym snem. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i 5 dodatkowych modułów stymulujących. Podział na moduły jest ważną zaletą produktów marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich elementów lub wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]