Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „ABC Zdrowie”

Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu „ABC Zdrowie”

Niezbędne wiadomości na temat marki Vitberg. Przekonaj się!

Poznaj wyniki testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadziła redaktorka serwisu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Sprawdzono działanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 aktywnych modułów oraz dodatkowych segmentów czyniących eksploatację przyrządu znacznie wygodniejszą. W aparacie można regulować prędkość wibracji – dostępne są cztery poziomy, z czego ostatni dedykowany jest do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na wykonanie zabiegów na łydkach, odcinku lędźwiowym kręgosłupa i stopach. Jeżeli chcemy poszerzyć funkcjonalność urządzenia i dostosować je do indywidualnych preferencji, konieczne jest zakup modułu: Szyja, Nogi, Biodra, Metabolizm lub Kolana. Przy użyciu tych modułów można skutecznie zapobiegać bólom łydek i kolan, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać odchudzanie.

Sesje rehabilitacyjne z zestawem RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i można je wykonywać w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich w zaciszu własnego mieszkaniu.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]