Opinia portalu „Uroda i Zdrowie” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadzili autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinię odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po miesiącu użytkowania maty masującej.

Vitberg – recenzja redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest łatwy do instalacji. Dosłownie chwilę po podłączeniu elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania wpływają pobudzająco na pracę jelit. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie pośladkowe oraz mięśnie czworogłowe i dwugłowe uda. Częstotliwość drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach korzystania z modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie 30-dniowego testu – utratę wagi.

System RAM Vitberg+, z którego można korzystać też przy chorobach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie Polski.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]