Marka Vitberg – od pomysłu po finalny produkt

Marka Vitberg – od pomysłu po finalny produkt

Po więcej szczegółów o marce Vitberg kliknij w to miejsce

Zapoznaj się z wywiadem serwisu „INN:Poland” z założycielem firmy Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Serwis przybliżył ewolucję firmy, która zajęła się zagadnieniem terapii wibracjami 25 lat temu i od tego czasu skutecznie rozwija swoje produkty.

Zestawy marki Vitberg – opinie użytkowników są najistotniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, jednak wzmożone badania nad tym sposobem profilaktyki prowadzone są niespełna od czterdziestu lat. Terapia wibracjami może stać się alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może szybko pomagają, jakkolwiek mają doraźne działania i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg wytworzyła już ponad ćwierć miliona aparatów, które spotkały się z pozytywną opinią klientów. Urządzenia RAM Vitberg+ można wykorzystać podczas regeneracji mięśni sportowców, są jednak też dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg założył ponad 50 placówek na terenie kraju, gdzie można przetestować aparat i przekonać się o jego skuteczności. Średnio c czwarty odwiedzający Poradnię Vitberg wyraża chęć zakupy takiego zestawu na własność. to dla nich firma Vitberg wciąż pracuje nad ulepszeniem swoich urządzeń.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]