Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

Skieruj się tutaj jeśli jesteś zainteresowany marką Vitberg

Na czym polega wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre dolegliwości? Czy jest możliwość zakupu zestawy do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Odpowiedzi znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, która polega na stymulacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowny przyrząd bodźca mechanicznego. Wibracjom można poddać całe ciało bądź skoncentrować się na jednym jego fragmencie. Stosowanie wibroterapii polecają lekarze medycyny sportowej, rehabilitanci i fizjoterapeuci.

Wibroterapia pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: pomaga w leczeniu problemów urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, poprawia perystaltykę jelit, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do terapii wibracyjnej poprawiają krążenie w kończynach dolnych, ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i łagodzą stres, a także wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystuje się w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami rodzimej produkcji

Zainteresowanie wibroterapią wzrasta z roku na rok, jednak pacjenci pragną używać przyrządów do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Do takich osób kierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich produktów w sieci poradni, rozsianych na terenie kraju.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]