Historia firmy Vitberg – poznaj producenta sprzętu do wibroterapii

Vitberg

Dowiedz się jak wygląda wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od ponad dwudziestu lat zajmuje się produkcją sprzętu do wibroterapii, zaprasza do swojej fabryki na profilu YouTube.

Wiele lat praktyk w poręcznym zestawie firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które za zadanie poprawę jakości życia osób cierpiących na rozmaite schorzenia. Kompletny aparat jest złożony z sześciu części aktywnych i dwóch nieaktywnych, co umożliwia poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki podziałowi aparatu na odrębne moduły można dowolnie dobierać do modułu podstawowego niezbędne nam elementy masujące tak, aby dostosować zestaw do potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – najwyższa jakość i troska o szczegóły

Do składu urządzeń marki Vitberg używane są wyłącznie certyfikowane elementy, w większości dostarczane od rodzimych dostawców. Poszycie przygotowane jest z łatwej do dezynfekcji ekologicznej skóry. Podczas produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ używa się nowoczesnych maszyn wysokiej jakości. Każdy moduł, jak również jego elektroniczne elementy sterowania, składany jest ręcznie, a następnie indywidualnie testowany przed skierowaniem do kupującego.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]