Blog „Testy outdoorowe” sprawdza działanie urządzenia Vitberg

Blog „Testy outdoorowe” sprawdza działanie urządzenia Vitberg

Co powinieneś wiedzieć o Vitberg opinie?

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o rozmaitej intensywności, może wyraźnie podnieść komfort życia ludzi skarżących się na bóle szyi, nóg oraz kręgosłupa. Urządzenia masujące polskiej marki Vitberg opracowano z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o prywatnych użytkownikach.

Moduły Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, jest złożony z modułu bazowego (koniecznego do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do relaksu i walki z symptomami stresu.

Urządzenie złożone jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane materiały i komponenty w większości są produkowane w Polsce. Podłączenie i uruchomienie dodatkowych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki funkcjonalnemu pilotowi możemy wybrać odpowiedni poziom intensywności wibracji. Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ będzie przydatny zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]