Blog „Polaku lecz się sam” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Blog „Polaku lecz się sam” testuje zestaw do wibroterapii Vitberg

Skieruj się na polakuleczsiesam.pl, aby otrzymać szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadził redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została przygotowana po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – ocena redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Osoba testująca Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, że zaledwie po kilku sesjach zmniejszyła się u niego częstotliwość bólu odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed komputerem. Ponadto, korzystanie z programu do relaksacji poprawiło także sen autora recenzji, dzięki odprężeniu ciała oraz złagodzeniu napięcia mięśni.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy używaniu urządzeń do masażu wibracyjnego marki Vitberg ważna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Zaletą urządzeniem RAM Vitberg+ jest także wysoka jakość wykonania, jego estetyka, łatwość instalacji oraz to, że jest to produkt rodzimego producenta. Osobom rozważającym zakup całego zestawu (lub tylko niektórych jego części) rekomenduje się przetestowanie mat wibracyjnych w placówkach Vitberg obecnych na terenie całej Polski.

Nasze dane kontaktowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]