Badania operatorów

Badania operatorów

Dowiedz się, jak zamówić badania operatorów Bielsko Biała.

Są niezbędne jeśli musimy sprawdzić, czy ktoś jest wstanie pracować jako operator widlaka oraz innej maszyny. Mimo, że sporo badanych się ich obawia, jeśli nie dręczą nas zaburzenia psychiczne, ich przejście nie powinno sprawić nam jakichkolwiek trudności. Jak zatem przebiegają badania operatorów maszyn? Czego należy się po nich spodziewać?

Badania operatorów – odpowiedzi na pytania

W pierwszej części badania kandydat otrzymuje opracowany przez specjalistę kwestionariusz. Powinien w nim odpowiedzieć na pytania związane z działaniem w rozmaitych, często problematycznych sytuacjach. Po przeczytaniu ankiety potencjalnego kierowcy, prowadzący będzie potrafił stwierdzić, jak sprawnie reaguje na nerwy oraz przetestować jego sprawność intelektualną lub umiejętności społeczne. Treść formularza zależy od tego, jaką profesję wykonuje kandydat. Pierwszy etap badania operatorów zwykle wywołuje ogromny niepokój, jednak jej zaliczenie nie jest trudne.

Koniec badania operatorów

Końcowy etap badania operatorów wymaga zastosowania odpowiednio opracowanych aparatów. Poszczególne testy sprawdzają takie umiejętności jak refleks lub podejmowanie wyborów w ekstremalnych przypadkach. Warto wiedzieć, że niekiedy ten element badań może się nie odbyć. Tak będzie, kiedy badany w rozmowie nie będzie krył nie najlepszego samopoczucia albo badanie wykaże, że przed wizytą w przychodni wypił napój alkoholowy. Zaplanowane działanie może zostać wtedy odłożone na inny termin lub – gdy powodem okaże się spożycie alkoholu – również odwołane.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Psychologiczna PSYCHE
ul. Filomatów 10
43-316 Bielsko-Biała

Mob.: 608 315 680
E-mail: [email protected]