Aparat do fali uderzeniowej – nieinwazyjna terapia

Aparat do fali uderzeniowej – nieinwazyjna terapia

Szukasz urządzeń do fali uderzeniowej? Sprawdź https://www.bardomed.pl/34-aparaty-do-fali-uderzeniowej.

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca leczyć dolegliwości różnego rodzaju. Jak jest stosowana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie stosowany jest aparat do fali uderzeniowej?

Fala uderzeniowa jest często wykorzystywana w kosmetologii, medycynie sportowej, ortopedii, rehabilitacji oraz wielu innych dziedzinach. Terapia falami uderzeniowymi penetruje organizm w głąb na kilka centymetrów i oddziałuje bezpośrednio w miejscu objętym bólem. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się wysoką skutecznością w walce z różnorodnymi schorzeniami. Współczesne urządzenia do fali uderzeniowej niezmiernie precyzyjnie aplikują impulsy, dzięki czemu terapia zapewnia nadzwyczaj dobre efekty. Urządzenia do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w terapii chorób związanych z narządami ruchu, jak ostroga piętowa, bóle kręgosłupa, zapalenie ścięgien czy tzw. łokieć tenisisty. Urządzenie do fali uderzeniowej może być wykorzystywane w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), jak również przez fizjoterapeutów oraz kosmetologów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – efektywna redukcja bólu

Używane współcześnie aparaty wykorzystujące falę uderzeniową są wyposażone w dwa odrębne aplikatory oraz kanały, dzięki czemu możliwe jest prowadzenie terapii u dwóch osób w tym samym czasie. Współczesny sprzęt emituje falę radialną (ogólnego zastosowania) i falę akupunkturową (stosowaną tzw. w punktach spustowych). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie stymulują zakończenia nerwowe oraz błony komórkowe, co umożliwia redukcję sygnałów bólowych u pacjentów skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Urządzenia do fali uderzeniowej przynosi ulgę w przypadku 4 na 5 pacjentów.

Nasze dane kontaktowe:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]