Klinika medycyny estetycznej w Kielcach – chirurgia i zabiegi kosmetyczne

Klinika medycyny estetycznej w Kielcach – chirurgia i zabiegi kosmetyczne

Wejdź na revitae.com.pl, aby znaleźć informacje dotyczące gabinetu medycyny estetycznej.

Klinika kosmetologii Re Vitae zlokalizowana jest przy ul. Wojska Polskiego 60 w Kielcach. Centrum przyjmuje pacjentów w dni robocze od godz. 11 do 19. Oprócz filii w Kielcach prowadzi także oddział w niedalekim Busku Zdroju.

Zabiegi wykonywane w kliniki medycyny estetycznej Re Vitae

Zespół lekarzy specjalistów Kliniki Re Vitae wykonuje liczne zabiegi zarówno z zakresu chirurgii estetycznej, jak i ogólnej, jak również zabiegi kosmetologiczne i pielęgnacyjne.
Wykonywane są tu zabiegi o niewielkiej inwazyjności polegające na usuwaniu zmian na skórze, między innymi odcisków, brodawek oraz kaszaków wraz z możliwością przesłania tkanki do badań histopatologicznych. Z obszaru zabiegów chirurgii plastycznej centrum realizuje m.in. operacje plastyczne piersi oraz powiek, a także zabiegi lipozy laserowej oraz liposukcji. W zakresie ginekologii estetycznej w Klinice Re Vitae przeprowadza się m.in. leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, laserową rewitalizację pochwy oraz korektę blizn powstałych po nacięciu krocza. Medycy tego centrum medycyny estetycznej zajmują się też flebologią, czyli diagnostyką i leczeniem schorzeń żylnych, wykonując m.in. zabiegi miniflebektomii (usuwania żylaków) i skleroterapii, likwidacji hemoroidów czy pajączków naczyniowych.

W Centrum realizuje się też zabiegi z obszaru medycyny estetycznej, takie jak zabiegi medyczne z wykorzystaniem botoksu (leczenie bruksizmu, nadpotliwości i migreny), zabiegi wypełniające z użyciem kwasu hialuronowego, lipofilling czy mezoterapia bezigłowa i igłowa. W klinice kosmetologii oferowane są także liczne zabiegi, takie jak hydradermabrazja, peeling węglowy i chemiczny oraz kriolipoliza.

Nasze dane kontaktowe:
“Re vitae” Centrum Medycyny Estetycznej i Chirurgii Plastycznej
ul. Wojska Polskiego 60
25-389 Kielce

Mob.: +48 664-029-922
E-mail: [email protected]