Zalety srebrnych kolczyków

Zalety srebrnych kolczyków

Potrzebujesz kolczyków srebrnych? Sprawdź https://srebrnekolczyki.pl

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najchętniej kupowanych przez panie akcesoriów. Są idealne na każdą okoliczność – bardzo wzniosłą i w luźniejszym stylu. Sprawdźmy dlaczego są tak popularne, a także w jakich miejscach można je nabyć.

Srebrne kolczyki – najpiękniejsze rodzaje

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych kształtach. Najbardziej „trendy” są subtelne wkręty, które sprawdzą się na każdą okazję, są skromne, jak również szykowne. Równie popularne są wiszące dodatki, które pięknie wydłużają szyję. Są ozdobione szlachetnymi kryształkami albo całkowicie gładkie. Elementy wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie występuje w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Dobierając kolczyki sprawdźmy próbę oraz technikę ich wykończenia – najbardziej niebanalne uzyskano techniką matowienia.

Jak czyścić srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki długo wyglądały jak nowe, trzeba dokładnie je pielęgnować i systematycznie usuwać wszystkie zanieczyszczenia. Powinno się przecierać je co jakiś czas miękką szmatką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować profesjonalne preparaty czyszczące, a nieużywane kolczyki trzymać w szczelnych szkatułkach. Nie polecamy natomiast przestarzałych sposobów pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy ocet. Tego typu środki mocno niszczą delikatną powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór ozdób jest bez wątpienia w sklepach internetowych, które gwarantują błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne obniżki cen. Ponadto zakupy internetowe to niebywała wygoda, którą zapewne docenią w szczególności zabiegane Polki.