Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Kup bransoletki z koralikami

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem akcesoriów, które pasują na wszystkie okazje. Mamy możliwość własnoręcznie je zrobić w domu lub kupić w sklepie. Jednak pierwsze rozwiązanie sprawi, że zrobione przez nas bransoletki będą nietypowe.

Bransoletki z koralikami – jak je wykonać?

Najprostszą techniką wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, za pomocą której zrobimy okrągłe bransoletki. Przy użyciu zestawu do szycia i szydełka możemy stworzyć wyjątkową biżuterię.W jaki sposób własnoręcznie tworzyć bransoletki z koralikami, możemy zobaczyć też w Sieci zapoznając się z samouczkami.

Jak zrobić bransoletki z koralikami metodą Peyote?

Po metodę Peyote sięgamy, jeśli chcemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Do wykonania tego typu ozdoby potrzebujemy: igły, nici albo żyłki i koralików. Musimy się uzbroić w cierpliwość, ponieważ ten sposób jest bardziej czasochłonny od wyżej wymienionej metody szydełkowej.

Wzory bransoletek z koralikami

Dostępna jest niezliczona ilość schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach uwzględniających przejścia kolorystyczne.
Dzisiaj powszechne są komputerowe wzory bransoletek. Dzięki nim, tworzenie biżuterii staje się znacznie szybsze i łatwiejsze.Jeśli jednak mamy mało czasu i nie mamy zdolności manualnych, możemy znaleźć dobrej jakości bransoletki w sklepach internetowych i stacjonarnych z akcesoriami.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]