Szlachetne dodatki – kolczyki z cyrkoniami

Szlachetne dodatki – kolczyki z cyrkoniami

Zobacz, gdzie kupić kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami to stylowy podarunek dla eleganckiej Polki. Tego typu świecidełka świetnie współgrają z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy zatem, w jaki sposób dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Brak Ci pomysłu na prezent – kup kolczyki z cyrkoniami

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka imitacje naturalnych klejnotów, posiadające wspaniałe cechy wizualne. Mienią się w słońcu szlachetnym blaskiem, są odpowiednio wyszlifowane oraz przezroczyste. Mogą znakomicie imitować drogocenne kryształy, sprawdzają się więc jako element biżuteryjny. Na rynku dostaniemy również kolorowe rodzaje cyrkonii – poprzez użycie odpowiednich komponentów można uzyskać poniższe kolory: szafirowy, bordowy, zielony, orzechowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, bo nadają się na każdą okazję – jako upominek z okazji imienin lub świąt Bożego Narodzenia.

Szlachetna biżuteria i kolczyki z cyrkoniami

W przemyśle zdobniczym często stosuje się cyrkonie, najczęściej w kompozycjach ze srebrem. Te mieniące się ozdoby są zahartowane i niewrażliwe na czynniki mechaniczne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych pierścionków, tzw. nausznic oraz naszyjników. Gdzie możemy zaopatrzyć się w ozdoby z cyrkoniami? Szeroki wybór zapewniają sklepy on-line, gdzie możemy nabyć niezwykłej urody kolczyki z cyrkoniami i obrączki w rozmaitych rozmiarach i atrakcyjnych cenach. Wystarczy kilka kliknięć i możemy mieć upragnioną i modną biżuterię. Odbiorcy często kupują minimalistyczne kolczyki, ale także te obficie upstrzone cyrkoniami.