Srebrne wisiorki

Srebrne wisiorki

Kup wisiorki

Wisiorki – diabeł tkwi w szczególe

Posiadanie oryginalnej biżuterii ceni sobie chyba każda z kobiet. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś czego jeszcze nikomu nie pokazywaliśmy. Niestety nie każda z nas może pozwolić sobie na komfort posiadania dużej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Wisiorki są niedrogim sposobem by zawsze móc założyć coś innego.

Łańcuszek do wisiorka

W zależności od długości łańcuszka wisiorek może leżeć przy samej szyi, albo nisko na dekolcie. Może to całkowicie odmienić wygląd całości ozdoby.

Uwagę warto zwrócić również na szerokość dobieranego łańcuszka i tworzywo, z jakiego został wykonany. Zdecydować się można na łańcuszek srebrny, albo złoty, wykonany z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Niezależnie czy szukasz o klasycznym kształcie (koła, łezki, kwadratu etc) czy też wolisz stworzony na podobieństwo zwierząt, przypominający przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek, z pewnością uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Szeroki wybór jest także jeśli mówimy materiale z którego są wykonane wisiorki. Wyboru możemy dokonać spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]