Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Biżuteria srebrna sklep. Zdobądź więcej wiadomości

Jest z ludźmi od tysiącleci i mimo pojawienia się wielu nowych projektów, naprawdę mało się zmieniła. Biżuteria nadal pełni tę samą funkcję – jest swoistą ozdobą człowieka i umożliwia wyrażenie swojego charakteru. Nic zatem dziwnego, że biżuterię równie chętnie noszą panie i mężczyźni, maluchy oraz ich rodzice, ludzie z różnych grup społecznych. Niezależnie od tego, które wzory cenimy, niemal zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych materiałów – zazwyczaj ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria bywa tak często wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały co najmniej kilka dziesięcioleci?

Czemu warto postawić na srebrną biżuterię?

Głównym atutem srebrnej biżuterii jest bez wątpienia to, iż jej stosowanie daje szansę uniknąć różnych powikłań. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły ciało. Nie sposób zapomnieć także o jego atrakcyjności, która łączy się z dość niskimi kosztami zakupu.

Czyszczenie srebrnej biżuterii

Srebro posłuży sporo lat, ale powinniśmy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją zarysować albo zmatowieć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna też być myta w wodzie z alkoholem czy sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w szkatułce z miękką tkaniną – unikniemy wówczas zarysowań.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]