Sklep ze srebrnymi kolczykami

Sklep ze srebrnymi kolczykami

Po więcej informacji o kolczyki srebrne serduszka zajrzyj tu

Kolczyki to najpopularniejszy i najchętniej noszony (nie tylko przez kobiety) dodatek. Popularność zawdzięczają prawdopodobnie dużemu zróżnicowaniu wzornictwa, materiałów i sposobów noszenia. Kolczyki były noszone od zawsze i trudno sobie obecnie bez nich wyobrazić współczesną garderobę kobiecą. Najbardziej popularne są zapewne kolczyki srebrne, antyalergiczne, naturalne i zawsze piękne.

Rodzaje srebra w kolczykach

Najczęściej spotykamy tradycyjny sposób wykończenia metalu, czyli srebro próby 925 wypolerowane na wysoki połysk o jasnej barwie. Bardzo efektowne jest także rodowane srebro pokryte cieniutką warstwą tlenku z rodziny platynatów, który nadaje biżuterii kolor białego złota i przy okazji chroni metal przed oksydacją.
W nowoczesnej biżuterii bardzo popularne jest srebro szczotkowane o interesującej matowej powierzchni i oksydowane srebro w grafitowym kolorze.

Rodzaje zapięć

Wybór zapiecia pozostawia się indywidualnym upodobaniom osoby, która będzie nosić kolczyki. Na rynku dostępne są 2 rodzaje zapięć – bigle i sztyfty, które występują w różnych wariacjach, np. bigle angielskie, bigle otwarte, sztyfty tradycyjne, sztyfty z klipsem itp. Różnorodność rodzajów zapięć pozwala tak dobrać kolczyki, aby idealnie pasowały i wygodnie się nosiły.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]