Ponadczasowe naszyjniki z kamieniami

Ponadczasowe naszyjniki z kamieniami

Jeśli chcesz nabyć naszyjniki z kamieniami, skieruj się tu

Są wśród nich naturalne kamienie oraz ich syntetyczne odpowiedniki. Potrafią mieć najróżniejsze kolory – od brązu, przez róż, aż po błękit. Niektóre najlepiej zakładać do wieczorowych strojów, inne świetnie będą wyglądały na co dzień. Naszyjniki z kamieniami od stuleci szczycą się wielkim uznaniem– inne są realia oraz trendy, jednak wciąż je chętnie zakładamy, zaś wiele z nich jest ważnymi familijnymi pamiątkami. Powinniśmy więc powiedzieć parę słów na temat tego, jak wybierać naszyjniki z kamieniami i jak później o nie dbać, by posłużyły wiele lat.

Naszyjniki z kamieniami – jakie rodzaje?

Różnorodność minerałów wykorzystywanych do wyrobu naszyjników jest wielka – oprócz topazów, turkusu czy bursztynu, znajdziemy wśród nich również materiały wytwarzane syntetycznie. Najpopularniejsze to bez wątpienia cyrkonie a także kryształki Swarovskiego, które są dość tanie, a jednocześnie naszyjniki z kamieniami syntetycznymi świetnie prezentują się przy kreacjach tak zwykłych, jak i wieczorowych.

Długa żywotność naszyjników z kamieniami

Minerały szlachetne są zazwyczaj naprawdę podatne na uszkodzenia – przy nieodpowiednim użytkowaniu nietrudno więc je uszkodzić. W jaki sposób temu zapobiec? Po pierwsze – zdejmując je za każdym razem, jeśli zachodzi prawdopodobieństwo ich uszkodzenia – w czasie kąpieli, przy porządkach lub pracach manualnych. Wystrzegajmy się też zakładania dwóch naszyjników z kamieniami jednocześnie – mogą się zderzać i tym samym uszkodzić.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]