Kolczyki z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami

Dowiedz się, gdzie nabyć kolczyki z cyrkoniami, wejdź na www.bizutik.pl

Dawniej wierzono w magiczną moc biżuterii, która przybierała z początku postać talizmanów. Obecnie służy ona głównie jako ozdoba. Takie kolczyki z cyrkoniami nie mają jakiejś nadprzyrodzonej mocy, nosimy jeby nasza stylizacja nabrała wyjątkowego charakteru. Dla niektórych biżuteria to sposób na wzmocnienie poczucia własnej wartości. Wspomniane już przykładowo kolczyki z cyrkoniami powinny współgrać z aktualnym samopoczuciem swojej właścicielki. Właściwie dopasowana biżuteria bez wątpienia może podkreślać walory naszej urody. Dlatego też zakup kolczyków z cyrkonii jest świetnym wyborem, ponieważ są mają elegancki wygląd, a przy tym pasują do każdego stroju.

Rodzaje zapięć do kolczyków z cyrkoniami

Kolczyki z cyrkoniami stały się ostatnio bardzo popularne. Rożne modele różnią się jednak kolorem, kształtem, a także rodzajem zapięcia. Biorąc pod uwagę to kryterium można wyróżnić takie oto kolczyki z cyrkoniami:

  • bigiel – tradycyjne zapięcie kolczyków, noszony jeszcze nasze babcie. Drucik z haczykiem na końcu fantastycznie nadaje się do wiszących wzorów. Taka forma kolczyków z cyrkoniami korzystnie wygląda ze wzorami w stylu retro.
  • klips – jest jedynym rozwiązaniem, dla osób, które nie maja przekutych uszu. Abstrahując od różnorodności kształtów, wagi i wielkości, jako elementów dekoracyjnych należy pamiętać, że kolczyk z cyrkoniami jako klips utrzymywany jest poprzez sprężyste dociśnięcie elementów z dwóch stron ucha.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]