Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

Kolczyki na sztyftach pasują do wszystkiego

Jeśli szukasz kolczyków na sztyftach, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl/kolczyki/sztyfty

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje zarówno wykorzystany do ich zrobienia kruszec, projekt i szlachetne minerały, ale też typ zapięcia. W sklepach znajdziemy różne typy mocowań – między innymi długie bigle lub dyskretne sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla wszystkich Pań, które lubią prostotę oraz wygodę, gdyż małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i są bezpieczne dla uszu. Szczególnie ważna jest również rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich modele na wyjątkowe okazje i te, które śmiało można nosić do pracy.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych strojów

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko bardzo stylowe, a jednocześnie nie rażą zbytkiem. Najlepszym rozwiązaniem okażą się niewątpliwie srebrne kolczyki zdobione małymi, ozdobnymi kamieniami – topazem lub bursztynem. Najlepiej wyglądać będą przy skromnych, ale stylowych strojach – ich wkomponowanie upraszczają niewielkie gabaryty oraz nieskomplikowany projekt.

Kolczyki na sztyftach potrafią zadziwić

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach możemy zakładać również do zwykłych kreacji. Do biura dobrze nosić w szczególności kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – wyglądają prawie tak dobrze, jak naturalne, a ich możliwe zgubienie nie będzie tak bolesne. Sztuczne kamienie, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach ze zrobioną z plastiku żartobliwą główką.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]