Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Szukasz sklepu jubilerskiego Kraków? Koniecznie musisz odwiedzić tutaj

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i ożywieniem rynku, zreformowaliśmy także nasze nawyki związane z robieniem zakupów. Teraz chętnie wykorzystujemy możliwość zakupów w sieci. I chociaż w internecie kupimy praktycznie wszystko, nadal jest wiele przedmiotów, które najlepiej kupować w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Czy powinno się kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno platynowego wisiorka, pierścionka bądź broszki wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. W związku z tym, aby być pewnym, że biżuteria spełni wszystkie nasze wymagania, najlepiej obejrzeć ją osobiście u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. W trakcie zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności jeśli planujemy nabyć pierścionek zaręczynowy bądź obrączki ślubne, możemy przymierzyć biżuterię i sprawdzić jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na naszej dłoni. Jeśli natomiast wybierzemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt ciasny bądź zbyt luźny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do pożądanego rozmiaru lub zrobi nowy. Inną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z fachowej porady jubilera. Poradzi on nam jak dopasować stosowny kruszec, pokaże współczesne nurty we wzornictwie, pokaże które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej karnacji, a klientom poszukującym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie daje się na komunię, urodziny czy ślub.

Inne usługi jakie świadczy jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale również świadczą dodatkowe usługi. Naprawa zniszczonej biżuterii jest główną z nich. Jeżeli wypadł nam kryształek z kolczyka lub rozerwał się naszyjnik, złotnik w mgnieniu oka i perfekcyjnie zreperuje go w swojej pracowni. Gdy otrzymamy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał inny obwód palca, jubiler zmieni obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę złotnik wygraweruje także na zawieszce lub pierścionku podziękowania, gratulacje, datę albo inny istotny dla nas tekst. Natomiast jeżeli pragniemy obdarować kogoś wyjątkowym podarunkiem, ewentualnie mamy swój pomysł na pierścionek lub wisiorek, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego projektu. A jeżeli w mieszkaniu mamy zbędną albo uszkodzoną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]