Biżuteria dla dziewczynek

Biżuteria dla dziewczynek

Poszukujesz biżuterii dla dzieci? Odwiedź tę stronę

Dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: mierzą ich garderobę i włóczą nogami w za dużych maminych szpilkach, pożyczają biżuterię. Jednak, by nasze rzeczy nie zostały uszkodzone w czasie zabawy, czasem warto sprawić pociechom własne świecidełka. Idealnym pomysłem na oryginalny prezent jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są produkty ze strony bizuteriadladzieci.com.

Jaką biżuterię dla dzieci wybrać?

Podstawowym kryterium wyboru błyskotek dla dziewczynek powinna być ich funkcjonalność. Wiszące kolczyki nie mogą być ciężkie, aby nasze córka nie zrobiła sobie krzywdy. Następną kwestią jest wygląd. Bransoletki i zawieszki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt elegancko – wybierajmy te kolorowe, z ładnymi motywami. Zwróćmy uwagę na tworzywo, z jakiego zostały wykonane oraz solidność wykończeń – brak ostrych zakończeń, wypadające zakrętki do kolczyków.

Wybrane propozycje biżuterii dla dziecka

Najczęściej spotykane motywy na dziecięcej biżuterii to kwiatuszki, koniczynki i serduszka. Jeżeli chodzi o kolorystykę, królują rozmaite odcienie różowego, a także fiolet, błękit i biel. Generalnie, dziewczynki wolą srebro niż złoto. Biżuteria dla dzieci często uzupełniana jest o sznurki, tasiemki i plastikowe elementy, które powodują, że nie mamy wątpliwości co do tego, kto powinien ją nosić. Akcesoria specjalnie dla najmłodszych znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.